LUKSUSLIK JA RAHULIK UNI MATKAL MAGAMISKOTI LINAGA

LUKSUSLIK JA RAHULIK UNI MATKAL MAGAMISKOTI LINAGA

Matkamine on inimeste loomuses, ringi liikumine ning uute kohtade avastamine on kodeeritud meie DNA sisse. Tänapäeval on aga kõik muutumas, me elame suurtes linnades, eemal loodusest. Kuna tänapäeval liiguvad inimesed aga üha vähem, siis võib öelda, et matkamine on muutumas luksuseks või tegevuseks mida tehakse paar korda elus. Vahet pole kas ollakse kogenud matkaja või esmakordne matkaja, kõik tahavad mugavalt ning soojalt ennast värskes õhus välja magada. Juba värske maaõhk on vaheldus ning see paneb inimesed sügavamalt magama kuid otsides lisa soojust, puhtust ning mugavust saab magamiskoti sisse soetada lina.
Magamiskoti lina on väga vähe ruumi võttev lina, mis käib magamiskoti sisse. Miks aga soetada endale veel üks lisavarustus?

Öö jooksul higistavad inimesed ning olles kogu öö kinnises magamiskotis on see tõenäosus veelgi suurem. Samuti on magamiskotid kinnised, mistõttu on lihtne neid ära määrida. Linad magamiskoti sees hoiavad aga puhtust ning neid on lihtne pesta ka matkal olles. Eriti tähtsaks muutub magamiskoti lina siis kui magamiskotte jagatakse mitme inimese vahel ehk kui puudub isiklik magamiskott. Linad pakuvad puhtusetunnet ning mõnusat tekitunnet ka kohtades kuhu on raske isegi telki ülesse panna ning kus ei ole mõeldud mugava magamise peale nagu näiteks metsades, rabades, soodes või lausa mägedes.

Magamiskoti lina positiivsed aspektid

Magamiskoti linad ei ole vaid puhtuse jaoks ning neid saab kasutada ka erinevates situatsioonides:

Magamiskoti lina vajadusel kasutada ka hostelites, hotellides või muudes majutusasutustes.
Lina pakub 1-2°C lisasoojust.
Magamiskoti lina pakub kaitset sääskede eest.
Palavatel öödel saab kasutada mugava teki asemel ning ka magamiskoti sees pakub lina mugavat ning siidist tekitunnet.
Magamiskoti linad on väga kerged ning nad ei vaja lisaruumi, üldiselt mahuvad nad magamiskoti kotti ära.

Magamiskoti lina on väga kerge ning lihtne lisavarustus kuid ta on võimeline pakkuma lisamugavust, soojust ning puhtust. Kuna magamiskotte ei pesta väga tihti, eriti mitte matka ajal kuna magamiskotid vajavad kauem aega kuivamiseks, siis lina püüab kogu mustuse kinni ning seda on lihtne kotist välja võtta, ära pesta, kuivatada ning uuesti järgmisel ööl kasutada. Otsides endale aga erinevaid magamiskoti lisasid nagu lina, on soovitav visata pilk meie e-poodi.


Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!